Wystawa klubowa NKP Dmitrov Moskwa Rosja 20 maja

 

sędzia: Shamil Abrakimov (Rus)

 

PSY

 

KLASA SZCZENIĄT

 

ANTYCHNIY GEROY s Zolotogo Grada - wybitnie obiecujący, 1 lokata, CW, NSZCZwR

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

PODDUBNYI iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, Młodzieżowy Champion NKP

HART s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

Medvezhya Staya NASLEDNIK PRESTOLA - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

FLESH ROYAL s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 4 lokata

 

Adam Racy Style USTNIN - ocena bardzo dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

Pleyada Buyany DZHOKRE FON ARCHIBALD - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

Medvezhya Staya LUTSHIY IZ LUTSYICH - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Moskvorechie RATIBOR -  ocena doskonała, 3 lokata

 

Barbi s Bronich DAROMIR - ocena bardzo dobra

 

KLASA OTWARTA

 

Medvezhya Staya LANTSELOT RYTSAR SVERTA - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

OSHELOMITELNY USPEH iz Chernoi Druzhiny - ocena doskonała, 2 lokata, CC

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Medvezhya Staya ZHELANNYI DAR - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

Moskvorechie KUDESNIK - ocena bardzo dobra, 2 lokata

 

KLASA UŻYTKOWA

 

NERON-II s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCHK

ZHAGUAR iz Chigasovo - ocena doskonała

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

KRAPIKOVY BERET iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK, CH NKP, NDP, BOB

NIKE s Zolotogo Grada -  ocena doskonała, 2 lokata

Barbi s Bronich ELEGANTNYI KRASAVETS - ocena doskonała, 3 lokata

Moskoverchie IPPOLIT MATVEEVICH -  ocena doskonała, 4 lokata

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

KONSTANTIN VELIKIY iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

FIRE BLED s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Moskvorecie LUCZEZAR - ocena doskonała, 3 lokata

 

Barbi s Bronnich ZOLOTO AKELLY - ocena bardzo dobra

 

KLASA WETERANÓW

 

NAGAN VNUK MAYKA - ocena doskonała, 1 lokata, CW

 

SUKI

 

KLASA BABY

 

ZADUMKA s Zolotogo Grada - wielce obiecująca, 1 lokata, CW, NBwR

Moskvorechie TALYA - wielce obiecująca, 2 lokata**

(Original Onufry Magnateria x Moskvorechie Evgenika)

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Barbi s Bronich IMPERATRITSA RUSI - wielce obiecująca, 1 lokata, CW

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

FANATKA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CW, Młodzieżowy Champion NKP, NJwR

FABRIKA ZVEZD s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

Spark Gala's NOSTALGIYA FOR THE RED STAR - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

PESNYA POBEDY iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 4 lokata, JCC

 

Barbi s Bronich ZHELANNAYA NAGRODA - ocena doskonała

Adam Racy Style UVERTURA - ocena doskonała

 

Moskvorechie SOFYA - ocena bardzo dobra

Zlato s Priamur'ya CALIPSO - ocena bardzo dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

Kremlevskiy SLAVA - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

Medvezhya Staya KAROLEVA MARGO - ocena doskonała, 2 lokata, CC

SAROCHKA DLYA PLEESHEVA OZERA s Ozera Razliv - ocena doskonała, 3 lokata

 

KLASA OTWARTA

 

Medvezhya Staya ZHIZHNISLAVA - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

GARANTYIA USPEKHA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Kremlevskiy SLASTENA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Deneb-Keitos IZIDA KOROLEVA NOCHI -  ocena doskonała, 4 lokata

 

LICHNAYA GVARDIYA iz Russkoi Dinastii - ocena bardzo dobra

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Medvezhya Staya VLASTELINA - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

MERTSAYUSCHAYA ZVEZDA iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Moskvorechie LUBAVA RUSSKAYA KRASA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

LADY BOSS iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 4 lokata

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

DIKAYA DIVIZYA iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCHK

Moskvorechie IRINEYA - ocena doskonała, 2 lokata

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

BRAVO BIS s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CW, Champion NKP, NDS, BOS

DANIELLA GAVRILIVONA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Barbi s Bronnich ZHRICA OGNIA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA WETERANÓW

 

Malahovskaya KOMETA VNUCHKA OSOBY - ocena doskonała, 1 lokata, CW, NWwR

Moskovorechie GOVORUSHKA IGRUSKA - ocena doskonała, 2 lokata

 

KONKURENCJE FINAŁOWE

 

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA

 

Medvezhya Staya NASLEDNIK PRESTOLA i Medvezhya Staya VLASTELINA - I lokata

NERON-II s Zolotogo Grada i GARANTYIA USPEKHA s Zolotogo Grada - II lokata

 

NAJLEPSZA HODOWLA

 

S ZOLOTOGO GRADA - I lokata

MOSKOVORECHIE - II lokata

MEDVEZHYA STAYA - III lokata

Najlepsza Para Hodowlana II lokata

 

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY

 

LICHNAYA GVARDIYA iz Russkoi Dinastii - I lokata

 

KONKURENCJA NA NAJLEPSZEGO CTR-A (OSTRZYŻONY NA KRÓTKO)

 

PSY

 

Best Guard YASEN PERETS - I lokata

BLESK KLINKA - II lokata

DANYIAN SYN ATAMANA iz Rusichey - IV lokata

 

SUKI

 

Chernaya Zvezda s Volnoi ANFISA - I lokata, Najlepszy Ostrzyżony CTR

Best Guard VIUGA - II lokata

ROBLES BLACKBERRY FALIN - III lokata

Spark Gala's EVA VERSAL - IV lokata

 

 
       

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy