Wystawa klubowa Sastamala Finlandia 19 maja

 

sędzia: Louchi Kristi (FIN)

 

PSY

 

KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT

 

Yard Guardian HVOROST - wybitnie obiecujący, 1 lokata, NMSZCZwR

Yard Guardian HRIZOLIT - wybitnie obiecujący, 2 lokata

 

KLASA SZCZENIĄT

 

CARADOC Era Draggo - wybitnie obiecujący, 1 lokata**

(Eru s Osgiliathu x Orinoko Flow Alfa Amal)

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

BLEK ROSSI SVYATOZAR - ocena doskonała, 1 lokata, CQ, CAC, NP1, BOB

MAN O'WAR Antalgele - ocena doskonała, 2 lokata

TRISTAN Ter'Avalon - ocena doskonała, 3 lokata

Russkij Medved VITYAZ - ocena doskonała, 4 lokata

 

Druzkaya JANTAR - ocena bardzo dobra

Druzkaya JAMTCHIK - ocena bardzo dobra

Russkij Medved GENERAL - ocena bardzo dobra

 

Druzkaya JEGOR - ocena dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

Druzkaya IZJACHNOI - ocena bardzo dobra, 1 lokata

Druzkaya ILJUSCHIN - ocena bardzo dobra, 2 lokata

 

Druzkaya IZVESTNOI - dyskwalifikacja

 

KLASA OTWARTA

 

Bojai RAZGULAY SIBIRJAK - ocena doskonała, 1 lokata, CQ, res. CAC, NP2

DMITRIMENDELEJEV - ocena doskonała, 2 lokata

Druzkaya HOLOSTJAK - ocena bardzo dobra, 3 lokata

Zornoi TRISTAN - ocena bardzo dobra, 4 lokata

 

Druzkaya FINT - ocena bardzo dobra

Unnaz Alm ALEC - ocena bardzo dobra

 

Zar's Aleksej VIKTOR BELAJA GORA - ocena dobra

Bojai ROMANOVITS - ocena dobra

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Bojai RUSSKIY ROMANS - ocena doskonała, 1 lokata, CQ

Zornoi LONELY RIDER - ocena doskonała, 2 lokata, CQ, NP3

ANAKIN - ocena doskonała, 3 lokata

Druzkaya EKSTAZ - ocena doskonała, 4 lokata

 

Gardarikets FROSTE - ocena doskonała

 

Zornoi JELTSIN - ocena bardzo dobra

 

KLASA WETERANÓW

 

GANGSTER Yabluneviy Tsvit - ocena doskonała, 1 lokata, CQ, NWwR, NP4

Zornoi EINSTEIN - ocena doskonała, 2 lokata

Zar's Aleksej SARIZAR - ocena bardzo dobra, 3 lokata

 

SUKI

 

KLASA SZCZENIĄT

 

CASSIOPEIA Era Draggo - wybitnie obiecująca, 1 lokata

(Eru s Osgiliathu x Orinoko Flow Alfa Amal)

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Astra Fidelis MOONLIGHT - ocena doskonała, 1 lokata*

Russkij Medved VASILISA - ocena doskonała, 2 lokata

Darko's YULIYA - ocena doskonała, 3 lokata

Druzkaya JAROI - ocena doskonała, 4 lokata

 

KLASA POŚREDNIA

 

LUANA DOCH ZARIN von Belaja Gora - ocena doskonała, 1 lokata, CQ, res. CAC

 

KLASA OTWARTA

 

BACARA RUSKAYA Era Draggo - ocena doskonała, 1 lokata, CQ, NS3

(Eru s Osgiliathu x Orinoko Flow Alfa Amal)

Bojai ROZA VETROV - ocena doskonała, 2 lokata, CQ, CAC, NS4

Yard Guardian EKZOTIKA - ocena doskonała, 3 lokata

Mardenas MIR DUDINSKAJA - ocena doskonała, 4 lokata

 

Yard Guardian BRUSINKA - ocena bardzo dobra

KATARINADOLGORUKAJA - ocena bardzo dobra

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

AVRORA Russkiy Spetsnaz - ocena doskonała, 1 lokata, CQ, NS1, BOS

SHANEL s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CQ, NS2

FIinnkoshmar FASONISTAYA DEVITSA - ocena doskonała, 3 lokata

S'Lukomorya-Krasota TARTARIA - ocena doskonała, 4 lokata

 

Bojai KIA KASSIOPEIA - ocena doskonała

 

Bojai POLINA STAR - ocena bardzo dobra

 

KLASA WETERANÓW

 

Druzkaya DERZHAVA - ocena doskonała, 1 lokata, CQ, VET BOS

Mardenas KATARINA - ocena bardzo dobra, 2 lokata

 

* psy urodzone w polskich hodowlach zaznaczono na bordowo

** psy/suki urodzone w zagranicznych hodowlach po reproduktorach lub sukach pochodzących z polskich hodowli (w nawiasie tym samym kolorem wyróżniono rodzica urodzonego w polskiej hodowli)

 

NP- Najlepszy Pies

NS- Najlepsza Suka

 

 
       

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy