Artykuły

Ciekawe miejsca w Poznaniu na spacer z pieskiem

Ostatnio odkryłem wspaniałe miejsce na spacery moim pupilem. Po przeprowadzce w nowe miejsce powędrowałem zwiedzić “szachty poznańskie” o których się dowiedziałem od sąsiadów. Nie miałem pojęcia, że to miejsce istnieje. Dla mieszkających w Poznaniu bardzo polecam. Woda, ścieżki spacerowe, miejsca do grillowania. Scottie wniebowzięty 😉 żadnej kaczki nie dogonił ale co popływał i poszalał to jego ;-). Polecam również to miejsce dla spacerowiczów, rowerzystów i biegaczy. Postawili tam ostatnio nawet wieżę widokową. Może dla niektórych czytających to miejsce będzie znane i wyda się to śmieszne, że o tym pisz, ale mieszkam 12 lat w Poznaniu i tutaj nie byłem 😉 Czasami jeździmy daleko od domu żeby pobiegać z naszym pieskiem a nie zauważamy pięknych miejsc w swojej okolicy.

2 komentarze

  • PSIA MAMKA

    To prawda, że “cudze chwalimy, swojego nie znamy ” 😉 Czy Scottie zawsze korzysta ze swobodny na spacerze? Czy może masz do polecenia jakieś sprawdzone poznańskie wybiegli dla psiaków?

    • Maciej

      Ja do tej pory na dłuższe spacery chodziłem nad Wartę, tam zawsze znajdzie się odpowiednie psie towarzystwo 😉 Ale z tego co wiem to jeszcze Cytadela jest super, nie chodziłem tam bo mam daleko a Warta mi bardzo odpowiadała, jednak kierunek ten bardziej dziki w okolicach Hetmańskiej.